Bursa Pilav Dağıtımı

Pilav dağıtım işlemi organizasyonların düğünlerin törenlerin ve kalabalıkların bir araya geldikleri zaman olmazsa olmaz unsurlarından biridir. Pilav dağıtımları genellikle hayır maksadıyla yapıldığı gibi düğün ve kutlamalarda da sıkça yapılmaktadır. Özellikle kavurmalı pilav çeşitleri nişanlarda sünnet törenlerinde kutlamalarda ya da hayır için dağıtılan önemli yiyecekler arasında bulunur. Bireyler bazen de atlatılan kaza veya bela durumlarında da hayır maksadıyla pilav dağıtma işlemini gerçekleştirebilir. Bursa pilav dağıtımı işlemleri için bireylerin araştırma yaparak kurumsal ve profesyonel firmalar ile irtibat kurmaları faydalarına olacaktır.

Pilav dağıtımı işlemleri ramazanların da vazgeçilmezi

Pilav dağıtım işlemleri aynı zamanda ramazanlarda iftar çadırında son derece sıklıkla başvurulan organizasyonlardır. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde kurulan iftar çadırlarında pilav dağıtımı özellikle kavurma ve salata ile birlikte çok tercih edilir. Pilav dağıtımının son derece profesyonel bir ekip tarafından yapılması temiz tertipli ve kaliteli bir şekilde hazırlanmış olması gerekir. Pilav da kullanılacak pirincin en kaliteli pirinçler arasından seçilmesi lazımdır. Aksi takdirde kalabalık misafirlere ikram edilecek bu pilav lapa ya da kuru olabilir. Öte yandan bireylerin sağlıkları da düşünülerek en kaliteli yağlar en kaliteli şehriyeler ya da pilava katılacak diğer unsurlar temin edilmelidir. Pilav kültürümüzde her yemeğin yanında mutlaka olması gereken önemli yiyeceklerdendir. Kalabalık bir ortama dağıtılacak olan pilavın kesinlikle sağlıklı ve hijyenik ortamlarda pişirilmesi şarttır. Aksi takdirde gelen tüm misafirlerin bu anlamda sağlıkları tehlikeye girecektir.

Ayrıca pilavın pişirme usullerinin doğru bir biçimde yapılması da önem arz eder. Pilav dinlendirilmeli ya da kuru olmamalı pirinçleri doğru yıkanmalı veya oranında doğru bir biçimde belirlenmelidir. Bu yüzden özellikle de kalabalıklara pilav yaparken profesyonel aşçılardan destek almak önem arz eder. Profesyonel aşçılar pilavı adeta bir sanat eserine dönüştürerek son derece lezzetli bir besin haline getirir.

Pilavda lezzette önemlidir

Öte yandan kaliteli malzeme kullanımı hijyen kadar aynı zamanda lezzet unsuru da büyük önem arz eder. Çünkü pilav kültürümüzde geniş bir yer tutan ve kebaplar dan sulu yemekleri sulu yemeklerden salatalara kadar birçok yiyeceğin yanında sıklıkla tüketilen önemli bir besindir. Ülkemizde bu alanda faaliyet yürüten Bursa Yudum lokma en kaliteli bir şekilde pilav dağıtımı işlemlerini gerçekleştirir. Kuruluş bünyesinde son derece uzman bir aşçı kadrosunu ve dağıtım personelini barındırmaktadır.

Doğru zaman diliminde doğru kavrulmuş, gerektiği kadar pişmiş, son derece lezzetli ve tane tane pilavları temin etmek için Bursa Yudum Lokma en başarılı seçenekler arasında yer alır. Firma ürün ve hizmetlerini sunarken %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilemekte ve aynı zamanda hijyen koşullarına da son derece önem vermektedir. Kuruluş aynı zamanda müşterilerinin bütçesini düşünerek son derece uygun fiyatlarla başta pilav dağıtımı olmak üzere lokuma helva bir aşure dağıtımı işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Yudum Lokma olarak halkımıza 1. sınıf hizmet ve %100 doğal ürünler kullanarak marka olma yolunda büyük adım atmış ve halkımızın talepleri doğrultusunda 2013 yılında Bursa da 2. şubesini açarak müşteri potansiyelini arttırmıştır.
BİZE ULAŞIN
Güneştepe Mah. Yatağan Sok. No: 31, Osmangazi / BURSA

Copyright @ 2021 Bursa Yudum Lokma. Bursa Web TasarımAjans Bulut 

Hemen Ara: 0531 513 9360